Математичний ігровий онлайн-марафон
Ханойська вежа
захоплююча головоломка, придумана французьким математиком Едуардом Люка в 1883 році. На одному з трьох стрижнів надіті кільця - менші на великих. Необхідно використовуючи допоміжний (центральний) стрижень перенести пірамідку з лівого стержня на правий. За раз можна переносити тільки одне кільце, причому не можна класти більше кільце на меншу. Постарайтеся знайти рішення головоломки за якомога меншу кількість ходів
Бики та корови
логічна гра, в якій необхідно використовуючи підказки відгадати 3-х (або 4-х) значне число, задумане комп'ютером. У відповідь на кожен Ваш хід з можливим варіантом числа, комп'ютер показує підказки - кількість відгадати цифр, що стоять НА СВОЇХ МІСЦЯХ ( "бики") і кількість відгадати цифр, що стоять НЕ НА СВОЇХ МІСЦЯХ ( "корови"). Можливі варіанти вводяться один за іншим, поки число не буде вгадано цілком. Загадане комп'ютером число обов'язково складається з неповторяющихся (різних) цифр. Число вже загадане. Вдалої гри!
Хрестики-нулики
популярна логічна гра для двох суперників також відома під назвою "Tic-tac-toe". Є спрощеною версією давньої китайської логічної гри "Гомокі". Правила гри дуже прості: гравці по черзі ставлять на вільні клітини 9-клітинного ігрового поля "хрестики" і "нулики". Перший, який вибудував у ряд 3 своїх фігури по вертикалі, горизонталі або діагоналі, виграє. Вашим суперником буде комп'ютер. Він грає "нуликами".
Піраміда
Ця математична головоломка представляє собою піраміду з квадратів, в деяких з яких знаходяться числа. Ваше завдання - заповнити всі квадрати, керуючись такими простими правилами: число в комірці (від 1 до 9) має дорівнювати СУМІ або РІЗНИЦІ чисел, що знаходяться в двох розташованих нижче сусідніх комірках, при цьому горизонтальний ряд піраміди не може містити однакових чисел. Успіхів!